وقتی از زمین خواری بزرگ در سیرجان اطلاع داد  و گفت که نهاد امنیتی کشور در ان شریک است برایش پاپوش دوختند و رفت زندان...

وقتی که از سیرجان با پای پیاده حرکت کرد به سمت تهران بازداشتش کردند و گفتند خلاف شان رو حانیت است...یکی نبود بگوید پیاده روی خلاف شان روحانیت است یا دست دادن با نامحرم؟؟؟پیاده روی خلاف شان روحانیت است یا بنز سواری؟؟؟ 

هربار برای عدالت برخاست به بهانه ای بردندش زندان...اینبار به بهانه"به خطر انداختن امنیت ملی"!!!

خنده دار است...از چه کسی ترسیدیم که ساکت نشسته ایم؟؟؟

مبنای آنچه که شأن و خلاف شأن روحانیت است در پیام مهم امام(ره) موسوم به منشور روحانیت بیش و پیش از هر نظر و سلیقه شخصی باید مبنا باشد: «علماى اصیل اسلام هرگز زیر بار سرمایه داران و پولپرستان و خوانین نرفته اند و همواره این شرافت را براى خود حفظ کرده اند و این ظلم فاحشى است که کسى بگوید دست روحانیت اصیل طرفدار اسلام ناب محمدى با سرمایه داران در یک کاسه است. و خداوند کسانى را که اینگونه تبلیغ کرده و یا چنین فکر مى کنند، نمى بخشد. روحانیت متعهد، به خون سرمایه داران زالو صفت تشنه است و هرگز با آنان سرآشتى نداشته و نخواهد داشت. آنها با زهد و تقوا و ریاضت درس خوانده اند و پس از کسب مقامات علمى و معنوى نیز به همان شیوه زاهدانه و با فقر و تهیدستى و عدم تعلق به تجملات دنیا زندگى کرده اند و هرگز زیر بار منت و ذلت نرفته اند. دقت و مطالعه در زندگى علماى سلف، حکایت از فقر و نهایتا روح پرفتوت آنان براى کسب معارف مى کند که چگونه در پرتو نور شمع و شعاع قمر تحصیل کرده اند و با قناعت و بزرگوارى زیستند. در ترویج روحانیت و فقاهت نه زور سر نیزه بوده است، نه سرمایه پولپرستان و ثروتمندان، بلکه هنر و صداقت و تعهد خود آنان بوده است که مردم آنان را برگزیده اند.»


پیام «طلبه سیرجانی» از «اوین» برای حزب‌اللهی‌ها

نامه همسر طلبه سیرجانی(حتما بخوانید)

طلبه سیرجانی اعتصاب غذا کرده....

ا بهمن: بچه های جامعه اسلامی شیراز بیانیه دادن....

2 بهمن: جمعی از طلاب ،دانشجویان و بسیجیان سراسر کشور بیانیه دادن...

***خبرگزاری تسنیم : سه اتحادیه بزرگ دانشجویی در بیانیه ای مشترک اقدام تروریست‌های چند ملیتی سوریه در به خاک و خون کشیدن 82 دانشجو در دانشگاه حلب را محکوم کردند.شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی دانشگاه های سراسر کشور، جنبش عدالتخواه دانشجویی و انجمن های اسلامی دانشجویان مستقل*** چطور  واسه اونها بیانیه میدن واسه این طلبه ی خودی که به ناحق نزدیک به پنج ماهه زندانی شده بیانیه نمیدن؟؟؟؟


ما داریم چیکار میکنیم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مسئولیم بخدا!!!

دفعه پیش با فرمان حضرت آقا آزاد شد...اینبار نوبت ماست!!!